Reference

„Po 5 měsících studia Callanovou metodou od úplných základů mě na pracovní schůzi vedené v angličtině překvapilo, jak mnoho jsem rozuměl a dokázal se v jednoduchých větách také zapojit.“ J.B.

4 thoughts on “Reference”

 1. Tomáš napsal:

  Angličtina se v dnešní době učí od první třídy základní školy. Ale i po dokončení studia jsem si s angličtinou nebyl úplně jistý, jelikož jsem nebyl rozmluvený. Proto jsem začal pravidelně navštěvovat kurzy Feel English, díky kterým jsem se za pouhý rok naučil mnohem více praktické angličtiny, než za zmíněných 9 let školní docházky. Nyní, když angličtinu kdykoli potřebuji, se bez problému domluvím.
  Feel English mohu doporučit každému, kdo si chce osvojit praktickou každodenní angličtinu a lépe se rozmluvit.

 2. Zuzana napsal:

  Rozmluvili me. V hlave jsem to mela, ale rict neco nahlas? Nemozne. A ted? Vyridit telefonni hovor v anglictine s nasim evropskym reditelem? Jako nic! Dorozumet se s kolegy ze zahranici? Easy peasy! 🙂
  Dekuji, Feel English 🙂

 3. Žulkevičová napsal:

  Mohu jen doporučit, náš kluk je nadšený. Když byl nemocný, nevynechal, byl připojený online…. bezvadný přístup. Moc děkujeme.

  • Šárka napsal:

   Dlouho jsem hledala vhodný kurz AJ pro svého syna. Něco co ho bude bavit a zároveň by šlo vsunout do jeho, již stávajících zájmů. Ve Feel English, jsem se vždy setkala s ochotou nám maximálně vyjít vstříc. Navíc kurzy mého syna opravdu baví a chodí tam rád! Vždy mají zajímavé lektory. Pokud hledáte kurz AJ, který má vašemu dítěti něco dát, vřele Feel English doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru