Výuka na míru

zajišťujeme firemní výuku a další možnosti výuky jak pro děti tak pro dospělé, přizpůsobíme se individuálním potřebám…

NABÍDKA

VÝUKA NA MÍRU

 

FIREMNÍ VÝUKA

Zajišťujeme firemní výuku buď přímo u Vás ve firmě nebo v prostorách naší školy, individuálně nebo ve skupinkách. Rádi Vám doporučíme vhodný vzdělávací program a přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Nabízíme rovněž osvědčenou Callanovu metodu pro firmy a pro pokročilé studenty variaci Callan for Business.

DOUČOVÁNÍ

Ujíždí Vašemu dítěti ve škole v angličtině vlak? Pojďme ho společně dohnat. Doučíme látku z knih, které Vaše dítě používá ve škole. Oslovme spolužáky, kteří jsou na tom podobně, utvořme skupinku a pojďme se do toho společně opřít. Každá lekce bude obohacena o zábavné aktivity a hry, aby se děti na lekce angličtiny těšily.

INTERNET

Nechcete pracovat vůbec knihami? Chcete se procvičovat v mluvení a poslechu? Doba internetu nabízí možnost výuky, kde si můžete vybrat témata, která Vás zajímají a zaměřit se na poslech a vyjadřování svých vlastních názorů v angličtině a nenápadně vstřebávat gramatiku obsaženou v článcích a zprávách, na kterou Vás učitel v průběhu lekce navede a upozorní.

INDIVIDUALITA

Máte ještě nějakou jinou potřebu? Učit se podle specifických či oblíbených materiálů, procvičovat gramatiku, připravit na konkrétní zkoušku, ohromit na pracovišti svou business English, zdokonalit se v technické angličtině anebo jen konverzovat? Anebo nemáte čas na dojíždění či bydlíte příliš daleko a máte zájem o online výuku? Přijďte nám o tom říct. Společně vyhodnotíme Vaše potřeby, navrhneme materiály a zvolíme vhodný postup.

Nahoru