Renáta Lorišová

Vystudovala bakalářský obor Angličtina pro hospodářskou sféru a cestovní ruch na Ostravské univerzitě a magisterský program Anglický jazyk a literatura se zaměřením na lingvistiku na Masarykově univerzitě v Brně.

Renáta má mnohaleté zkušenosti s výukou anglického jazyka nejen Callanovou metodou, na kterou má akreditaci. Učí děti i dospělé a navrhuje a sestavuje studijní program pro nejrychlejší dosažení cíle studenta, ať už se jedná o maturitní či jinou zkoušku, rozmluvení či celkový rozvoj všech dovedností. Pomáhá najít optimální řešení pro každého klienta na osobní úrovni.

Vždy si přála umět dobře anglicky, přesáhnout hranice naší maličké země, poznat svět, svobodně cestovat a zažívat dobrodružství. Angličtina ji otevřela svět, díky ní získala přátelé z různých zemí světa, velmi ji také pomohla na pracovním poli, a zároveň ji umožňuje rozšiřovat obzory v oblastech osobních zájmů studiem materiálů v češtině nedostupných. Důvody proč se učit anglicky jsou všem víceméně jasné a přeje si své znalosti a zkušenosti předávat dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru